Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK İLKELERİ

 

www.baloncuparty.com  internet sitesi gizlilik ilkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri “BALONCU PARTY DÜNYASItarafından, “BALONCU PARTY DÜNYASI.`nIn” gizlilik konusundaki  sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler  www.baloncuparty.com web  sitesi gizlilik ilkelerini ve web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve ayni reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için cookielerden yararlanılmaktadır. Cookielerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. 18 yaşından küçüklerin, www.baloncuparty.com web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından BALONCU PARTY DÜNYASI..sorumlu tutulamaz.

Sitemizin kayıt formunda, kullanıcılarımız iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, mail adresi... gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini üyelerimize, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanılır. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılır ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılmaz Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilir. Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılır. Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanarak istenilen tüm durumlarda da kullanılır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılır. Kullanıcı bilgileriniz gizli tutulup 2. Şahıslarla paylaşımı yapılmayacaktır.

www.baloncuparty.com  internet sitesi gizlilik ilkeleridir.

GÜVENLİK İLKELERİ

BALONCU PARTY DÜNYASI  kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım ya da ifşa edilmeye karşı korur.BALONCU PARTY DÜNYASI bilgisayar sunucuları üzerinde vermiş olduğunuz tanıtıcı kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım ya da ifşa edilmeye karşı koruyan kontrollü ve güvenli bir ortamda korur.

 Bu Beyanda Yapılacak Değişikler

BALONCU PARTY DÜNYASI şirket ve müşteri geribildirimlerini yansıtmak üzere bu Gizlilik Beyanını zaman zaman güncelleyecektir.BALONCU PARTY DÜNYASI düzenli olarak bu Beyanı gözden geçirerek BALONCU PARTY DÜNYASI ’in bilgilerinizi nasıl koruduğu konusunda bilgi almanızı önerir.

Biglilerim Nasıl Korunur ?

www.baloncuparty.com internet sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. SSL Sertifikası, sunucunun kimlik doğrulamasını sağlayan ve sunucu-istemci arasındaki verinin güvenliğini ve bütünlüğünü mümkün kılan sertifikadır. İki bilgisayar arasındaki bilginin diğer kişiler tarafından görüntülenmeden, doğrudan iletişimde olan iki bilgisayar arasında ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. 

Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren sunucu ile tarayıcı arasında SSL oturumu başlatılır. SSL fonksiyonu müşterinin tarayıcısından, sunucuya kredi kartı bilgilerinin şifrelenmiş şekilde ulaşmasını sağlar. Kötü niyetli kimseler bu aşamada özel yazılım ya da cihazlarla ağ trafiğini izleyebilirler, ağda gidip gelen paketlerin içeriğini görüntüleyebilirler. Fakat paket içerikleri şifreli olduğu için istedikleri bilgiye ulaşamayacaklardır. Şifreli metinleri çözmek içinse, çok güçlü bilgisayarlarla bile yıllarca sürecek, ancak deneme yanılma yöntemiyle bulabilecekleri bir anahtara ihtiyaçları olacaktır. Bu şartlarda, SSL ile kredi kartının satıcı firmanın sunucusuna ulaştırılması son derece güvenlidir.

Fakat SSL tabi ki sunucu üzerinde kayıtlı tutulan kredi kartı bilgilerini korumaz. Kaydı Tutulan Kredi kartı bilgilerinin güvenliği tümüyle web sitesinin yönetimine aittir. Bu bağlamda www.baloncuparty.com'a girilen kredi kartı bilgilerini saklamaz. Girilen bilgiler, bankanızdan ödeme onayı alındığı anda otomatik olacak silinecektir.

İletişim Bİlgileri

BALONCU PARTY DÜNYASI bu Gizlilik Beyanı hakkındaki görüşlerinizi memnuniyetle karşılayacaktır.BALONCU PARTY DÜNYASI’in bu Beyana uygun davranmadığını düşünüyorsanız, lütfen BALONCU PARTY DÜNYASI’in ağ yöneticisiyle iletişime geçin. Sorunu hemen belirlemek ve çözmek için ticari yönden makul her çabayı göstereceğiz.

[email protected]

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...